ULTRAMARIN - IUBIM SĂ CĂLĂTORIM!

Vino să ne bucurăm împreună de experiențe minunate!



După 23 de ani de călătorii în întreaga lumea, am străbătut țări și continente, am urcat pe munți și ne-am scăldat în apele mării, am cântat și am dansat, ne-am bucurat împreună de frumusețea naturii, de miracolul vieții.
Va multumim tuturor ca ne-ati fost alaturi, in momente de incertitudine, insa am razbit si ne bucuram de un noi inceputuri.
Va asteptam cu drag sa ne treceti pragul si sa ne bucuram impreuna de vacante deosebite, de experiente unice, pentru care suntem mandri ca vi le putem facilita.
Echipa Ultramarin


MEET OUR TEAM


Gabriela Petcana

General Manager

gabriela.petcana@ultramarintm.ro

Andrei Toderaș

Digital Manager

andrei.toderas@ultramarintm.ro

Narcisa Toderaș-Alexa

Chief Operations Officer

narcisa.toderas-alexa@ultramarintm.ro

Gabriela Tarjoc

Sales Manager

gabriela.tarjoc@ultramarintm.ro

Viorela Simulescu

Tour-Operator Manager

extern2@ultramarintm.ro

Diana Matias-Popovici

Branding&Marketing Manager

marketing@ultramarintm.ro

Radu Nistor

Sales Consultant/Tour leader

radu.nistor@ultramarintm.ro

Cătălin Marcu

Sales Consultant/Tour leader

catalin.marcu@ultramarintm.ro

Alexandra Lupo

Sales Consultant

alexandra.lupo@ultramarintm.ro

Lucia Calapiș

Tour leader/Guide

lucia.calapis@ultramarintm.ro


Agenția de turism Ultramarin

Sediu social: Str. Stuparilor, nr 45A, Timisoara, jud. Timis.
Punct de lucru: Str. Emanoil Ungureanu, nr 11, ap 5, 300079, Timisoara, jud. Timis.

Nr. Înreg. Reg. Comerțului: J 35/750/2001
C.U.I: RO 14006860
Licența de turism: 1364/14.02.2023
Polița de asigurare: Omniasig, Nr.I56729 valabilă până la 11.02.2025
Manager în activitatea de turism: Andrei Toderaș
Telefon: 0721 215 111, 0723262023, 0735215113, 0736215114
E-mail: info@ultramarintm.ro
Site: www.ultramarintm.ro

CONTURI BANCARE
Banca: Unicredit Timisoara
Cont Lei: RO06BACX0000000235296310
Cont Euro: RO27BACX0000000235296320

TREZORERIE: RON RO43 TREZ 6215 069X XX00 1185